پیام تبریک مدیرعامل محترم شرکت ساخت تجهیزات سپاهان به مناسبت سال جدید1396

یا مُقَلِّب القُلوب وَ الاَبصار

                          یا مُدَبِّر اللَیلِ وَ النَّهار
                                        یا مُحَوِلَ الحَولِ وَ الاَحوال
                                                     حَوِل حالِنا اِلی اَحسَنِ الحال

 
 
     حس آمدن نوروز با جایگاه رفیعی که در حافظه تاریخی ایرانیان دارد ما را از ورطه روزمرگی به ایجاد انگیزه در تغییر رفتار رهنمون می سازد، امید که این احساس بیش از پیش مایه تفکر و دگرگونی شود تا امروز و فردایمان را در سایه الطاف الهی با حرکت به سوی کمال انسانی بسازیم.
با آمدن بهار و سبز شدن درختان شادی در تمام وجودمان نمود پیدا می کند و سعی می نماییم تا با دریافت انرژی دوباره بتوانیم سالی را به حول و قوه الهی شروع نماییم و عهد بندیم تا بنده ای شایسته باشیم و در جهت رضای خدا و کسب رضای مخلوق قدم های بلندتری برداریم.
خداوند سبحان را شاکریم که به ما عنایت فرمود تا یک سال پرکار و تلاش را سپری کنیم و گام هایی در راستای اهداف بلند شرکت برداریم، بی شک فعالیت های گسترده ای که صورت گرفته ؛ موجب کسب توفیقات ارزشمند و بالندگی شرکت ساخت تجهیزات سپاهان گردیده که در سایه همدلی و تلاش شبانه روزی همه همکاران عزیز در بخش های مختلف شرکت بوده است.
اینجانب در آستانه شکفتن شکوفه های بهاری ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های بی شائبه یکایک همکاران محترم، آغاز سال جدید و بهار طبیعت را به همه همکاران و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک عرض نموده و آرزوی سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت از درگاه خداوند منان برای همگی مسألت دارم

 
مصطفی روح افزا
مدیرعامل شرکت ساخت تجهیزات سپاهان
 
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
آخرین خبرها