حضور شرکت سپاهان مپنا در بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تهران آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه از روز جمعه 3 دی ماه 1399 با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی کار خود را آغاز کرد.

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

شعار امسال این نمایشگاه، «نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی» اعلام شد و گروه مپنا نیز که در ارزیابی وزارت نفت در زمره معدود شرکت‌های ایرانی صاحب صلاحیت برای اکتشاف و توسعه (E&P) میادین نفت و گاز است، در این رویداد حضور فعالانه‌ای داشت. نمایندگان گروه مپنا با اختصاص غرفه‌ای مستقر در سالن شماره 8 نمایشگاه به پاسخگویی به مسئولان صنعت نفت و گاز، مخاطبان و مدعوین پرداخته و نشست‌های متعددی با نمایندگان شرکت‌های کارفرما و پیمانکار برگزار گردید.

لازم به ذکر است شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا نیز با حضور فعال خود در این نمایشگاه  میزبان  حضور افراد برجسته وزیر نفت، رئیس شرکت ملی نفت ایران و ریاست مجلس و همچنین علاقمندان و کلیه بازدید کنندگان بود.شایان ذکر است غرفه ی مپنا میزبان مدیران ارشد گروه به ویژه جناب آقای دکتر محمود سپهبدنیا مدیریت محترم عامل شرکت سپاهان مپنا بودند.

نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز، فرصت مغتنمی جهت یادآوری گستره دانش و ظرفیت گروه مپنا در راستای تحقق توسعه صنایع داخلی و بومی‌سازی فناوری‌های روز است و در اثنای برپایی آن، با برقراری ارتباط نزدیك با كارفرمایان و جلسات مشترک، دستاوردهای مپنا در عرصه نفت و گاز بیش از پیش نمایان می‌شود. 

بخش نفت و گاز گروه مپنا از سال 1386 فعالیت‌های رسمی خود را آغاز کرده است و با اتکا به توانمندی‌ها و تجارب بالای مدیریتی گروه و با جذب نیروهای متخصص و مجرب در حوزه نفت و گاز، در مدت زمان کوتاهی به رشد و توسعه قابل‌توجهی دست یافته است. فعالیت‌های گروه مپنا در این حوزه از پروژه‌های یوتیلیتی نفت و گاز و پتروشیمی آغاز شده و هم‌اکنون در حوزه‌های بالادستی و اکتشاف و توسعه در جریان است.

توسعه میادین، حفاری در خشکی و دریا، احداث واحدهای فرآیندی پایین‌دستی، تأسیسات جانبی، یوتیلیتی و ساخت، طراحی و تولید تجهیزات راهبردی همچون اسکیدهای اندازه‌گیری نفت و توربوکمپرسور‌های خطوط انتقال گاز و فرآیندهای پالایشگاهی بخشی از توانایی‌های گسترده گروه مپنا در توسعه صنعت نفت و گاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *