جناب اقای دکتر محمود سپهبدنیا

مدیریت توسعه بازار و فروش با هدف گسترش حضور در بازارهای هدف، نفوذ در بازارهای جدید و افزایش فروش مستقیم محصولات شرکت سپاهان مپنا و همچنین ایجاد تعاملات فعالانه، اثربخش و چابک با مشتریان و کارکنان بر اساس ارزش مشتری مداری ایجاد شده است. ماموریت این مدیریت،برنامه‏ریزی و‏ پیاده‏سازی استراتژی توسعه بازار برای مشتریان جدید و برقراری ارتباط با مدیران تامین‏کننده‏ خدمات مورد نیاز در زنجیره ارزش کسب ‏وکار شرکت، تجزیه ‏و تحلیل بازار برای شناخت فضای رشد جدید. تحلیل جذابیت‌ها، نیازها و فرصت‌های بازار برای ایجاد ارزش‌های جدید برای مشتریان و ارائه راهکارهای موثر، توسعه تجارت و ایجاد موقعیتهای رشد و سودآوری برای شرکت، با استفاده ازکانالهای ترویج بازار می باشد. همچنین مذاکرات مستقیم با مشتریان جهت عقد قرارداد ، تکمیل اسناد مناقصه ، ارائه پیشنهاد قیمت و نهایتا پس از تکمیل سفارش ، صدور صورتحساب از عمده وظایف و فعالیتهای این مدیریت می باشد..

جناب آقای مهندس حسن عابدیان

 
 
مدیریت مهندسی شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا واقع در پارک علم و فن‌آوری اصفهان ، مجهز به زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به‌روز، با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در راستای طراحی و تکوین محصولات و خدمات و همچنین پشتیبانی تکنولوژي  محصولات در جهت افزايش کيفيت و کاهش هزينه‌های تأمين، توليد و حفظ رقابت‌پذیری محصولات، فعالیت می‌کند. وجود زیرساخت و بسترهای انتقال تکنولوژی از شرکت‌های صاحب دانش و ارتباط موثر با مراکز علمی و تحقيقاتی از دیگر توانمندی‌های این دپارتمان به شمار می‌رود.

جناب آقای مهندس مجید کرباسی

 
 
 
مدیریت و راهبری کلیه تعهدات سازمان در قالب طرح ها و پروژه ها از فاز آغازین و برنامه ریزی تا مرحله اجرا، کنترل و اختتام از جمله ماموریت های اصلی معاونت طرح ها و پروژه های ساخت محسوب میشود.

جناب اقای مهندس مظاهری

 
 
مدیریت زنجیره‌ی تأمین به عنوان یک ساختار لجستیک پویا و چابک، یک فرآیند پشتیبانی در زنجیره‌ی ارزش محصولات شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا به شمار می رود که مدیریت جریان مواد، استفاده از روش‌های صحیح نگهداری و انبارش، مدیریت حقوقی و قراردادی پیمانکاران، سازماندهی فعالیت‌های طرح و توسعه‌ی زیرساخت‌های شرکت و تأمین داخلی و خارجی به‌هنگام و با کیفیت را به عهده دارد.
توسعه‌ی شبکه‌های تأمین قابل اتکا از طریق بهبود فرآیند شناسایی، ارزیابی و توانمندسازی مستمر تأمین‌کنندگان به عنوان یک برنامه راهبردی در این معاونت در حال انجام است.

سرکار خانم مهندس ترابی

 
 
برنامه‌ریزی، اجرا و هدایت  فنی و عملیاتی كليه فرآیندهای توليدی مرتبط با سبد محصولات و تعهدات شرکت منطبق با نیاز مشتریان در این معاونت انجام می‌گیرد به نحوی که از  تولید به‌هنگام و با کیفیت و منطبق بر استانداردهای لازم اطمينان حاصل گردد.
وجود سوله‌های صنعتی بلند، جرثقیل‌های سقفی مختلف تا ظرفیت 50 تن، کوره‌های عملیات حرارتی تا دمای 1200 درجه سانتی‌گراد، تجهیزات و ماشین‌آلات به‌روز در کنار تخصص و توانمندی پرسنل، از جمله زیرساخت‌های تولیدی این شرکت به شمار می‌رود.

جناب آقای مهندس محمد حسن محمدی

 
 
انجام مطالعات راهبردی از تدوین برنامه‌های استراتژیک سازمان تا مرحله پایش و اندازه‌گیری برنامه‌ها بر اساس نظام‌های ارزیابی عملکرد علمی، طراحی و بهبود فرآیندها و رویه‌های کاری منطبق با استانداردهای سیستم‌های مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی، برنامه‌ریزی بهینه و موثر منابع سازمان و ایجاد یک بستر تصمیم‌گیری صحیح و به موقع به کمک گردش صحیح و سریع اطلاعات با ابزار یکپارچه‌سازی منابع سازمان (SAP-ERP) و هم‌چنین پشتیبانی و بهبود زیرساخت‌های نرم‌افزاری، در این قسمت انجام می‌گیرد.


مأموریت این بخش از سازمان  تأمین به موقع منابع مالی بر اساس بودجه‌بندی بخش‌های مختلف سازمان، مدیریت هزینه‌ها و جریانات نقدینگی شرکت، ارائه‌ی گزارشات تحلیلی مالی و پاسخگویی به کلیه مطالبه‌گران و نهادهای نظارتی مالی است.

جناب آقای مهران لطفی زاده

 
برخورداری از منابع انسانی شایسته یکی از ابزارهای توانمندساز شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا در ارائه‌ی خدمات و محصولات متمایز و برجسته است. مديريت منابع انساني در راستاي دو هدف استراتژيک جذب، توسعه و نگه‌داشت نيروي شايسته و تطبيق سازمان و فرهنگ سازمانی با استراتژی‌های آن، فرآیندهای مؤثری را بر مبنای مدل‌های علمی اجرا نموده است به نحوی که علاوه بر تأمین و افزایش پیوسته‌ی رفاه کارکنان، در ارتقای برند و موقعیت رقابتی سازمان نیز تأثیرگذار است. هم‌چنین با حفظ و ارتقای سلامت روحی و جسمی کارکنان، پیش‌گیری از آلودگی‌های زیست محیطی و بهبود ادامه‌دار سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست، متعهد به استانداردها و الزامات قانونی حوزه HSE بوده و از فعاليت‏‌های اصلی سازمان پشتيبانی می‌نمايد.

جناب آقای احمدرضا ضیایی