مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا به عنوان بالاترین مقام اجرائی سازمان، وظیفه هدایت سازمان را بر عهده دارد.

معاونین سازمان زیر نظر مدیریت عامل که یکی از اعضای هیآت مدیره  محسوب می شود فعالیت می کنند .

جناب آقای مهندس محمدرضا قاسمی

معاونت فروش و توسعه بازار با هدف گسترش حضور در بازارهای هدف، نفوذ در بازارهای جدید و افزایش فروش مستقیم محصولات شرکت سپاهان مپنا و همچنین ایجاد تعاملات فعالانه، اثربخش و چابک با مشتریان و کارکنان بر اساس ارزش مشتری مداری ایجاد شده است.

ماموریت این معاونت،برنامه‌ریزی و‏ پیاده‌‏سازی استراتژی توسعه بازار برای مشتریان جدید و برقراری ارتباط با مدیران تامین‏‌کننده‏ خدمات مورد نیاز در زنجیره ارزش کسب ‏وکار شرکت، تجزیه ‏و تحلیل بازار برای شناخت فضای رشد جدید. تحلیل جذابیت‌ها، نیازها و فرصت‌های بازار برای ایجاد ارزش‌های جدید برای مشتریان و ارائه راهکارهای موثر، توسعه تجارت و ایجاد موقعیت‌های رشد و سودآوری برای شرکت، با استفاده ازکانال‌های ترویج بازار می باشد. همچنین مذاکرات مستقیم با مشتریان جهت عقد قرارداد ، تکمیل اسناد مناقصه ، ارائه پیشنهاد قیمت و نهایتا پس از تکمیل سفارش ، صدور صورتحساب از عمده وظایف و فعالیت‌های این معاونت می‌باشد.

جناب آقای مهندس حسن عابدیان

 
 
معاونت مهندسی شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا واقع در پارک علم و فن‌آوری اصفهان ، مجهز به زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به‌روز، با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در راستای طراحی و تکوین محصولات و خدمات و همچنین پشتیبانی تکنولوژي محصولات در جهت افزايش کيفيت و کاهش هزينه‌های تأمين، توليد و حفظ رقابت‌پذیری محصولات، فعالیت می‌کند. وجود زیرساخت و بسترهای انتقال تکنولوژی از شرکت‌های صاحب دانش و ارتباط موثر با مراکز علمی و تحقيقاتی از دیگر توانمندی‌های این دپارتمان به شمار می‌رود.

جناب آقای مهندس مجید کرباسی

 
 
 
مدیریت و راهبری کلیه تعهدات سازمان در قالب طرح‌ها و پروژه‌ها از فاز آغازین و برنامه ریزی تا مرحله اجرا، کنترل و اختتام از جمله ماموریت‌های اصلی این معاونت محسوب می شود.

جناب آقای مهندس داوود مظاهری

 
 
مدیریت زنجیره‌ی تأمین به عنوان یک ساختار لجستیک پویا و چابک، یک فرآیند پشتیبانی در زنجیره‌ی ارزش محصولات شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا به شمار می رود که مدیریت جریان مواد، استفاده از روش‌های صحیح نگهداری و انبارش، مدیریت حقوقی و قراردادی پیمانکاران، سازماندهی فعالیت‌های طرح و توسعه‌ی زیرساخت‌های شرکت و تأمین داخلی و خارجی به‌هنگام و با کیفیت را به عهده دارد.
توسعه‌ی شبکه‌های تأمین قابل اتکا از طریق بهبود فرآیند شناسایی، ارزیابی و توانمندسازی مستمر تأمین‌کنندگان به عنوان یک برنامه راهبردی در این معاونت در حال انجام است.

سرکار خانم مهندس ترابی

 
 
برنامه‌ریزی، اجرا و هدایت فنی و عملیاتی كليه فرآیندهای توليدی مرتبط با سبد محصولات و تعهدات شرکت منطبق با نیاز مشتریان در این معاونت انجام می‌گیرد به نحوی که از  تولید به‌هنگام و با کیفیت و منطبق بر استانداردهای لازم اطمينان حاصل گردد.
وجود سوله‌های صنعتی بلند، جرثقیل‌های سقفی مختلف تا ظرفیت 50 تن، کوره‌های عملیات حرارتی تا دمای 1200 درجه سانتی‌گراد، تجهیزات و ماشین‌آلات به‌روز در کنار تخصص و توانمندی پرسنل، از جمله زیرساخت‌های تولیدی این شرکت به شمار می‌رود.

جناب آقای مهندس محمد حسن محمدی

 
 
انجام مطالعات راهبردی از تدوین برنامه‌های استراتژیک سازمان تا مرحله پایش و اندازه‌گیری برنامه‌ها بر اساس نظام‌های ارزیابی عملکرد علمی، طراحی و بهبود فرآیندها و رویه‌های کاری منطبق با استانداردهای سیستم‌های مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی، برنامه‌ریزی بهینه و موثر منابع سازمان و ایجاد یک بستر تصمیم‌گیری صحیح و به موقع به کمک گردش صحیح و سریع اطلاعات با ابزار یکپارچه‌سازی منابع سازمان (SAP-ERP) و هم‌چنین پشتیبانی و بهبود زیرساخت‌های نرم‌افزاری، در این قسمت انجام می‌گیرد.

جناب آقای مهندس سهیل مهابادی

 

مأموریت این معاونت از سازمان  تأمین به موقع منابع مالی بر اساس بودجه‌بندی بخش‌های مختلف سازمان، مدیریت هزینه‌ها و جریانات نقدینگی شرکت، ارائه‌ی گزارشات تحلیلی مالی و پاسخگویی به کلیه مطالبه‌گران و نهادهای نظارتی مالی است.

جناب آقای مهران لطفی زاده

 
برخورداری از منابع انسانی شایسته یکی از ابزارهای توانمندساز شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا در ارائه‌ی خدمات و محصولات متمایز و برجسته است.

معاونت منابع انساني در راستاي دو هدف استراتژيک جذب، توسعه و نگهداشت نيروي شايسته و تطبيق سازمان و فرهنگ سازمانی با استراتژی‌های آن، فرآیندهای مؤثری را بر مبنای مدل‌های علمی اجرا نموده است به نحوی که علاوه بر تأمین و افزایش پیوسته‌ی رفاه کارکنان، در ارتقای برند و موقعیت رقابتی سازمان نیز تأثیرگذار است. هم‌چنین با حفظ و ارتقای سلامت روحی و جسمی کارکنان، پیش‌گیری از آلودگی‌های زیست محیطی و بهبود ادامه‌دار سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست، متعهد به استانداردها و الزامات قانونی حوزه HSE بوده و از فعاليت‏‌های اصلی سازمان پشتيبانی می‌نمايد.

جناب آقای دکتر روح اله جزینی